سمینار آموزشی استاندارد ساخت تجهیزات پزشکی | ISO13485:2016

سمینار آموزشی استاندارد ساخت تجهیزات پزشکی | ISO13485:2016

1

کیفیت در محصولات ارائه شده در هر ارگانی لزوما تعریف مرغوبیت از آن کالا نبوده و پارامتر های مهمی از جمله در دسترس بودن، قیمت،جنس ،ابعاد،رضا/یت مصرف کننده،خدمات پس از فروش و … را نیز پوشش میدهد
چه بسا تعریف کیفیت زمانی صادق است که بر مبنای استاندارد ها بنا شده باشد.
در شرکت ها به خصوص شرکت های دانش بنیان یا مونتاژ کاران داخلی تجهیزات پزشکی،دستیابی به مفاد ایزو ۱۳۴۸۵ از اصلی ترین و مهم ترین برنامه هایی است که سازمان باید آنرا در اولویت قرار دهد.
زمانی یک شرکت میتواند ادعا کند کالای ساخته شده دارای کیفیت است که مطابق با استاندارد مربوطه باشد…
طبق قوانین سازمانی_بین المللی در تمام نقاط جهان کالای بدون استاندارد فاقد ارزش به حساب می آید.
چه بسا در ایران سازمان اداره کل تجهیزات پزشکی داشتن استاندارد ایزو ۱۳۴۸۵ را به عنوان یکی از استاندارد های ملزوم برای سازمان های فعال در عرصه تجهیزات و کالاهای پزشکی،الزامی دانسته و با شرکت های فاقد این استاندارد ها و یا شرکت هایی که فعالیت هایی مغایر با بند های استاندارد را انجام داده اند،به شدت برخورد هایی را صورت میدهد و سپس فعالیت آن شرکت را در حالت تعلیق قرار داده و از ادامه ی کار باز می دارد.
این استاندارد شامل ۸ بند بوده که تمامی ابعاد کار ، از برنامه ریزی طرح تا ارائه کالا و خدمات پس از فروش را مد نظر داشته و برسی میکند که نه تنها اجرای آن در بهبود مستمر و رشد پله ای سود شرکت و همینطور اعتبار بخشی موثر میباشد
بلکه راهنما و مکمل بسیار عالی ای برای پیاده سازی روندی متعارف و برنامه ریزی مناسب برای حصول اهداف سازمان های نوپا میباشد.
آخرین ورژن تایید شده و قابل دسترس این استاندارد در سال ۲۰۰۳ منتشر گشت.اکنون پس از ۱۳ سال پس از تغییرات بسیار و تجدید نظر در رابطه با برخی از بند های این استاندارد ، ورژن۲۰۱۶ این استاندارد به تازگی به صورت رسمی اعلام و تایید شده و همین امر موجب ابطال این استاندارد در ورژن ۲۰۰۳ گشته است.
چه بسا در حال حاضر اخذ این استاندارد برای تمامی سازمان ها اعم از آنهایی که استاندارد نداشته اند و یا نسخه ۲۰۰۳ این استاندارد را دارا میباشند ،اجباری بوده و در سطح بین المللی به اجرا درآمده و مسوولین زیربط نظارت های بعدی را انجام خواهند داد.

«ظرفیت این دوره محدود است .»


هزینه دوره : ۴۵۰۰۰۰۰ ریال

اطلاعات مالی :

بانک دی ۰۲۰۰۹۷۰۸۳۳۰۰۴ شعبه میدان توحید کد ۰۱۴۳
شرکت پژوهش و توسعه فناوری کوثر

شماره کارت :

۵۰۲۹۳۸۷۰۱۰۰۰۳۳۸۹

بانک دی / شرکت پژوهش و توسعه فناوری کوثر

پیوست :

_ برای ثبت نام و حضور در دوره ارسال و به همراه داشتن پرینت یا اسکن “فیش واریزی / کارت به کارت” الزامی است .


زمان شروع دوره : زمان دقیق این دوره بزودی اعلام می شود .

مکان: چهار راه توحید ، خیابان ستارخان ، خیابان کوثر یکم ، پلاک ۲۴

Map


فرم ثبت نام

RH

RC

مدیر سایت

به سایت "دانشجویان مهندسی پزشکی"دستیار مجازی دانشجویان مهندسی پزشکی خوش آمدید. بدلیل بروز بودن سایت از مطالب دیگر سایت نیز دیدن فرمائید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *